Rejestracja
rejestracja@omegamc.pl

Urolog dziecięcy Bydgoszcz

W naszej prywatnej klinice w Bydgoszczy można skorzystać z usług urologa dziecięcego. Nasi lekarze zajmują się leczeniem wszystkich chorób związanych z układem moczowo-płciowym. Specjaliści przeprowadzają dogłębną analizę, diagnostykę i leczenie m.in. nerek, moczowodów, cewki moczowej oraz pęcherza. Na badanie można się udać po zaobserwowaniu odchyleń od stanu prawidłowego. Również USG przeprowadzane w czasie trwania ciąży, może wykryć pewne nieprawidłowości, wtedy noworodek ma wykonywany zabieg oraz specjalistyczne badania zaraz po urodzeniu. W Omega Medical Clinics oferujemy kompleksową opiekę medyczną, nasza doświadczona kadra świadczy usługi na najwyższym poziomie w profesjonalnej i bezstresowej atmosferze.

Urolog dziecięcy Bydgoszcz – czym się zajmujemy?

Do głównych zadań urologa dziecięcego należą diagnozowanie, różnicowanie oraz leczenie chorób związanych z układem moczowym. Są to wady wrodzone, schorzenia zakaźne oraz zaburzenia niezakaźne. Do specjalisty udają się osoby do
osiemnastego roku życia. Jego pacjentami są również dzieci zmagające się z chorobami nowotworowymi. Urolog dziecięcy zajmuje się także rozpoznawaniem oraz leczeniem dysfunkcji w układzie rozrodczym chłopców.

Urolog dziecięcy Bydgoszcz - sprawdź z jakimi objawami należy udać się do urologa!

Z jakimi objawami należy się udać do urologa dziecięcego?

Na wizytę do urologa dziecięcego należy się udać po zaobserwowaniu dolegliwości lub podejrzeniu wystąpienia choroby. Do głównych objawów należą:

Urolog dziecięcy Bydgoszcz - sprawdź jakie badania wykonuje urolog!

Jakie badania wykonuje urolog dziecięcy?

W naszej klinice w Bydgoszczy urolog dziecięcy przeprowadza szereg badań związanych z układem moczowym:

Urolog dziecięcy Bydgoszcz - sprawdź jak przygotować się do wizyty!

Urolog dziecięcy Bydgoszcz – jak przygotować się do wizyty?

Przed wizytą u urologa dziecięcego należy zebrać wyniki z przeprowadzonych badań moczu oraz całą dokumentację medyczną. W przypadku niemowląt konieczna jest również karta przebiegu ciąży oraz porodu. By zapewnić dziecku odpowiedni komfort, warto wcześniej wyjaśnić mu, dlaczego udaje się do urologa i jaki przebieg będzie miało badanie.

Urolog dziecięcy Bydgoszcz - sprawdź jak wygląda wizyta!

Urolog dziecięcy Bydgoszcz – jak wygląda wizyta?

Wizyta u urologa dziecięcego rozpoczyna się od przeprowadzenia szczegółowego wywiadu z pacjentem oraz jego opiekunem. Następnie lekarz przechodzi do analizy wyników i badań oraz przekazuje informacje o sposobie i metodzie dalszego leczenia. Często konieczne jest wykonanie kolejnych badań, by ustalić przyczynę choroby i dokonać właściwej diagnozy. Ważnym jest również przygotowanie spisu zażywanych leków oraz historii choroby.

Dokładne przekazanie jak największej ilości informacji, ułatwi dokonanie właściwej interpretacji i wdrożenia leczenia.

Urolog dziecięcy Bydgoszcz – dlaczego warto skorzystać z usług Omega Medical Clinics?

W naszej prywatnej klinice zajmujemy się wieloma dolegliwościami, w tym też świadczymy usługi w zakresie urologii dziecięcej. Przyjmujemy dzieci oraz dorosłych w ramach różnych specjalności. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług, nasza wykwalifikowana kadra zapewni Państwu kompleksową opiekę medyczną, indywidualne podejście oraz wyjaśni wszystkie kwestie związane z dolegliwościami oraz leczeniem.Powrót

Kontakt

Omega Medical Clinics sp. z o.o.

ul. Ks. Z. Trybowskiego 14
85-796 Bydgoszcz
NIP: 554-293-47-53
REGON: 363564224
KRS: 0000598541

Nr konta(mBank):
70 1140 2004 0000 3902 7614 2821

Rejestracja:

Pacjent NFZ
Pacjent komercyjny/prywatny

tel: 52 551 16 61
tel: 663 684 696
mail: rejestracja@omegamc.pl

Pon-Pt 7:30-19:00

Rejestracja:

Ginekologia estetyczna
Medycyna estetyczna

tel: 52 506 58 76
mail: estetica@omegamc.pl

Pon-Pt 8:00-18:00

Jak dojechać?