Rejestracja
rejestracja@omegamc.pl

Urolog Bydgoszcz prywatnie

Omega Medical Clinics to miejsce, w którym świadczymy kompleksową pomoc medyczną. Wykwalifikowany zespół specjalistów pozwala nam na wysokiej jakości opiekę w wielu przypadkach. W naszej placówce wykonasz szereg niezbędnych badań, otrzymasz trafną diagnozę oraz wskazówki dotyczącego dalszego leczenia. Dbamy o zawsze przyjazną, a zarazem profesjonalną atmosferę. W naszej klinice w Bydgoszczy możesz skorzystać m.in. z usług urologa (prywatnie). Zapewniamy pacjentom kompleksową diagnostykę i leczenie wszystkich chorób układu moczowo-płciowego. Z pomocy urologa mogą korzystać zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

lek. med. Maciej Kwiatkowski

w trakcie specjalizacji z urologii

wtorek 15.00 - 19.00

Urolog Bydgoszcz prywatnie – czym się zajmuje?

Urolog w Bydgoszczy, przyjmujący prywatnie w naszej klinice zajmuje się leczeniem wszystkich chorób układu moczowo-płciowego. Zalicza się do nich choroby zewnętrznych narządów płciowych - stulejkę, wodniaka jądra, wnętrostwo, załupek. Są to również stany zapalne narządów płciowych (męskich i żeńskich), stany zapalne dróg moczowych, zaburzenia pracy pęcherza (popuszczanie, zaleganie moczu), kamica układu moczowego, krwiomocz, torbiele nerek, żylaki powrózka nasiennego, łagodny przerost stercza. Urolog leczy też nowotwory jąder i prostaty, nerek i pęcherza moczowego. Do tego specjalisty należy zwrócić się także w przypadku zaburzeń erekcji.

Urolog Bydgoszcz prywatnie - sprawdź z jakimi objawami należy się udać od urologa!

Z jakimi objawami należy udać się do urologa?

Do urologa warto udać się, jeśli doskwierają nam jakiekolwiek dolegliwości związane z układem moczowym lub płciowym. Należą do nich:

Urolog Bydgoszcz prywatnie - sprawdź jakie badania wykonuje urolog!

Jakie badania wykonuje urolog?

W zależności od problemu zlecamy różne badania. Przykładowo ból w jądrach wymaga badania jąder. Z kolei problemy z prostatą wymagają tzw. badania per rectum, czyli przez odbyt, polegającego na zbadaniu palcem końcowego odcinka jelita grubego.

Badanie kobiet polega na palpacyjnym badaniu podbrzusza, krocza, okolic lędźwiowych oraz ujścia cewki moczowej. Podczas badania wykonujemy również USG wypełnionego pęcherza. W naszym gabinecie możemy też przeprowadzić USG nerek, prostaty, jąder, TK, a także pełen zakres badań analitycznych m.in.: mocz, PSA, inne markery.

Urolog Bydgoszcz prywatnie- sprawdź jakie badania zleca urolog!

Jakie badania zleca urolog?

Urolog prywatnie w Bydgoszczy w naszej klinice może zlecić szereg badań. Należą do nich:

Jak przygotować się do wizyty?

Przed prywatną wizytą u urologa w Bydgoszczy należy przygotować spis przyjmowanych leków oraz historię przebytych do tej pory chorób. Jeśli zostały wykonane, należy również przedstawić wyniki badań krwi, moczu, prześwietleń oraz USG. Ważna jest także troska o higienę okolic intymnych.

Jak przebiega wizyta urologa?

Podczas wizyty u urologa prywatnie w Bydgoszczy pierwszym elementem spotkania jest przeprowadzenie wywiadu. Ma on na celu określenie przyczyny wizyty. Szczegółowo zebrany wywiad pozwala na szybszą i dokładniejszą diagnozę. To etap, w którym lekarz może zlecić pacjentowi prowadzenie dzienniczka mikcji oraz kwestionariusza, które pozwalają na wykrycie przyczyn oraz zastosowanie odpowiedniego leczenia.

Dlaczego należy korzystać z pomocy urologa?

Układ moczowo-płciowy jest bardzo podatny na infekcje, szczególnie u kobiet. Ze względu na dużą wilgotność i dostęp bakterii, szybko dochodzi do ich namnażania. Ponadto wszelkie dolegliwości związane z tym układem powodują duży dyskomfort w codziennym życiu, znacznie obniżając jego jakość. Wpływają one również na możliwość prowadzenia życia seksualnego.

Urolog prywatnie Bydgoszcz – dlaczego warto korzystać z usług Omega Medical Clinics?

Korzystając z pomocy naszego urologa prywatnie w Bydgoszczy otrzymasz fachową pomoc niezależnie od problemu. W naszych gabinetach nie ma miejsca na wstyd czy skrępowania, ponieważ dbamy o przyjazną, a zarazem profesjonalną atmosferę podczas każdego etapu badań. Najlepsi specjaliści w jasny sposób wyjaśniają naszym pacjentom kwestie związane z dolegliwościami oraz dalszym leczeniem.

!-- Add code here that should appear in the content block of all new pages -->

Powrót

Kontakt

Omega Medical Clinics sp. z o.o.

ul. Ks. Z. Trybowskiego 14
85-796 Bydgoszcz
NIP: 554-293-47-53
REGON: 363564224
KRS: 0000598541

Nr konta(mBank):
70 1140 2004 0000 3902 7614 2821

Rejestracja:

Pacjent NFZ
Pacjent komercyjny/prywatny

tel: 52 551 16 61
tel: 663 684 696
mail: rejestracja@omegamc.pl

Pon-Pt 7:30-19:00

Rejestracja:

Ginekologia estetyczna
Medycyna estetyczna

tel: 52 506 58 76
mail: estetica@omegamc.pl

Pon-Pt 8:00-18:00

Jak dojechać?