Rejestracja
rejestracja@omegamc.pl

Testy prenatalne z krwi Bydgoszcz

Testy prenatalne z krwi, które wykonujemy w Bydgoszczy, umożliwiają określenie stanu zdrowia dziecka, będącego w łonie matki. Są to nieinwazyjne badania, które analizują DNA płodu i na wczesnym etapie ciąży wykrywają zaburzenia i nieprawidłowości. W prywatnej klinice Omega Medical Clinics prowadzimy diagnostykę, dzięki której możliwe jest wczesne rozpoczęcie leczenia dziecka, zanim przyjdzie ono na świat. Obecnie ponad 3% dzieci rodzi się z wadami, uniemożliwiającymi normalne funkcjonowanie, testy prenatalne mogą temu zapobiec.

Testy prenatalne z krwi – Bydgoszcz

Testy prenatalne, które wykonujemy w Omega Medical Clinics w Bydgoszczy, przeznaczone są dla kobiet w ciąży, które chcą sprawdzić stan zdrowia swojego dziecka. W niemalże 97% płód rozwija się prawidłowo i lekarze nie stwierdzają żadnych zaburzeń, natomiast pozostała część dzieci ma wykryte nieprawidłowości. Wczesna diagnoza może albo nastawić przyszłych rodziców na to, że ich potomstwo będzie żyć z dysfunkcjami i będzie wymagało szczególnej opieki, albo umożliwi ona przeprowadzenie zabiegu płodu bezpośrednio w łonie matki lub zaraz po narodzinach.

Rodzaje przeprowadzanych badań prenatalnych:


Badania prenatalne, czyli te wykonywane na dziecku przed jego urodzeniem, są dostępne każdej przyszłej mamie, choć w niektórych przypadkach ich przeprowadzenie jest wskazane. Testy prenatalne z krwi, które realizujemy w Bydgoszczy, są bezpieczne zarówno dla kobiety, jak i płodu. Natomiast badania inwazyjne, polegające na pobraniu próbki biologicznej od dziecka, wiąże się z ryzykiem jego uszkodzenia.

Testy prenatalne z krwi Bydgoszcz - sprawdź jakie efekty dają!

Jakie efekty dają testy prenatalne z krwi – Bydgoszcz

Testy prenatalne z krwi to przełom na polu medycyny ostatnich lat – stanowią one innowacyjną metodę, która pozwala wdrażać leczenie dziecka jeszcze w czasie ciąży. Ich przeprowadzenie daje wiele korzyści i niezbędnych informacji o rozwoju płodu. Tego rodzaju diagnostyka prenatalna zapewnia:

Testy prenatalne z krwi Bydgoszcz - sprawdź wskazania do zabiegu!

Testy prenatalne z krwi Bydgoszcz – wskazania do zabiegu

Nieinwazyjne badania prenatalne, które wykonujemy w przychodni Omega Medical Clinics, kierujemy szczególnie do kobiet:

Testy prenatalne z krwi Bydgoszcz - sprawdź przeciwskazania do zabiegu!

Testy prenatalne z krwi Bydgoszcz – przeciwwskazania do zabiegu

Istnieje szereg przeciwwskazań, przez które przyszłe mamy nie mogą wykonać badań prenatalnych z krwi. Są to:

Przygotowanie do zabiegu prenatalnego w klinice w Bydgoszczy

Przed wykonaniem testów prenatalnych z krwi nie trzeba się specjalnie przygotowywać. Nie trzeba też podchodzić do badania na czczo. Ważne jest jednak, by zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu, ponieważ krew jest bardziej rozrzedzona i lepiej przygotowana do analizy.

Jak przebiega zabieg prenatalny?

Badania prenatalne z krwi są wiarygodne, dają niemalże 100% pewności. Polegają na analizie pozakomórkowej DNA dziecka, znajdującego się w osoczu krwi ciężarnej. Materiał genetyczny jest weryfikowany pod kątem poszczególnych chorób genetycznych oraz wad rozwojowych.

Od kobiety w ciąży pobierane jest 10 ml krwi zawierającej osocze.


Zabiegi prenatalne to podstawowe badania, które wykonują przyszłe mamy. W naszej prywatnej klinice w Bydgoszczy przeprowadzamy nieinwazyjne testy prenatalne z krwi, które wykazują niemalże bezbłędnie wyniki. Bazujemy na dużym doświadczeniu, wykwalifikowanej kadrze oraz innowacyjnych metodach, dzięki czemu możemy świadczyć nasze usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy Państwa do kontaktu i skorzystania z naszej kompleksowej opieki medycznej.Powrót

Kontakt

Omega Medical Clinics sp. z o.o.

ul. Ks. Z. Trybowskiego 14
85-796 Bydgoszcz
NIP: 554-293-47-53
REGON: 363564224
KRS: 0000598541

Nr konta(mBank):
70 1140 2004 0000 3902 7614 2821

Rejestracja:

Pacjent NFZ
Pacjent komercyjny/prywatny

tel: 52 551 16 61
tel: 663 684 696
mail: rejestracja@omegamc.pl

Pon-Pt 7:30-19:00

Rejestracja:

Ginekologia estetyczna
Medycyna estetyczna

tel: 52 506 58 76
mail: estetica@omegamc.pl

Pon-Pt 8:00-18:00

Jak dojechać?