Rejestracja
rejestracja@omegamc.pl

Przychodnia okulistyczna Bydgoszcz prywatnie

Prywatna klinika medyczna Omega Medical Clinic w Bydgoszczy oferuje fachowe usługi okulistyczne. Zapewniamy szereg kompleksowych badań diagnostycznych i profesjonalną opiekę lekarza specjalisty. Nasi lekarze to starannie wykształceni, wysoko wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści, którzy poświęcą Ci czas i 100% swojej uwagi podczas wizyty, na którą nie będziesz musiał długo czekać. Wykonamy dla Ciebie badanie dna i ciśnienia oka, badanie pola widzenia czy USG oraz inne badania niezbędne do oceny stanu zdrowia Twoich oczu i podjęcia odpowiedniego leczenia.

Dowiedz się więcej na temat oferty naszej przychodni okulistycznej w Bydgoszczy i objawów, z jakimi zalecamy się do nas zwrócić. Skontaktuj się z nami i sprawdź najbliższe dostępne terminy wizyt w naszej klinice, by zadbać o zdrowie swoich oczu z wysokim poziomem komfortu i bezpieczeństwa.


lek. med. Michał Mroczek

w trakcie specjalizacji z okulistyki

czwartek 12.00 - 19.00

 

lek. med. Martyna Stankiewicz

w trakcie specjalizacji z okulistyki

wtorek 15.30 - 20:00

środa 15:30 - 20:00

 

lek. med. Agata Soczyńska

specjalista okulista

poniedziałek 15.30 - 19.00

 

Przychodnia okulistyczna Bydgoszcz - Czym zajmuje się okulista?

Okulista to lekarz medycyny z ukończoną specjalizacją z okulistyki. W swojej pracy zajmuje się profilaktyką, diagnozowaniem, badaniem i leczeniem chorób narządu wzroku. Okulista przeprowadza wywiady diagnostyczne z pacjentami i bada ich wzrok za pomocą specjalistycznych sprzętów i uznanych metod, stawia diagnozę i przepisuje pacjentom leki i okulary lub szkła kontaktowe. Może też kierować swych pacjentów do innych lekarzy, na przykład do specjalistów chirurgii okulistycznej, oraz wystawiać im zwolnienia lekarskie. Pożądanym elementem pracy okulisty jest stałe podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez udział w szkoleniach, konferencjach czy projektach badawczych. Przychodnia okulistyczna w Bydgoszczy Omega Medical Center posiada innowacyjny sprzęt, który umożliwia wykonanie kompleksowych badań wzroku.

Przychodnia okulistyczna Bydgoszcz - sprawdź z jakimi objawami udać się do okulisty!

Z jakimi objawami należy udać się do okulisty?

Istnieje wiele objawów, których wystąpienie powinno być sygnałem do zgłoszenia się na badanie okulistyczne. Symptomów tych nie należy ignorować, gdyż mogą być zwiastunami poważnych dolegliwości. Im szybciej zostaną one rozpoznane, tym prędzej możliwe będzie wdrożenie odpowiedniego leczenia i zapobieżenia pogorszeniu się wady lub choroby.

Stwierdzenie objawów zaburzenia widzenia u dzieci może być nieco trudniejsze niż u dorosłych, dlatego też w przypadku najmłodszych zaleca się obserwację ich zachowania. Nadmierne przybliżanie twarzy do kartki podczas czytania czy częste pocieranie oczu mogą wskazywać na potrzebę profesjonalnej konsultacji. Po zaobserwowaniu oznak pogarszania wyraźnego widzenia warto zapisać się na prywatną wizytę do okulisty w naszej przychodni w Bydgoszczy.

Niektóre objawy problemów natury okulistycznej to:

Przychodnia okulistyczna Bydgoszcz – badania, które wykonujemy w Omega Medical Center?

W naszym prywatnym gabinecie okulistycznym w Bydgoszczy pacjent może zostać przebadany za pomocą wielu różnorodnych badań i urządzeń. Choć niektóre z nich mogą wywoływać nieznaczne uczucie dyskomfortu, większość jest całkowicie bezbolesna. Okulista ocenia stan oczu i wzrok pacjenta na podstawie badań wykonywanych od tych najbardziej ogólnych do najbardziej szczegółowych.

Najważniejsze badania, które wykonujemy w przychodni okulistycznej w Bydgoszczy:

Przychodnia okulistyczna Bydgoszcz - sprawdź jak przygotować się do wizyty!

Jak przygotować się do wizyty u okulisty?

Przed wybraniem się do lekarza okulisty warto skompletować najważniejsze fakty mogące pomóc mu w poznaniu historii pacjenta i dokonaniu diagnozy. Najważniejsze z nich to między innymi informacje o przebytych chorobach oczu, objawy, z jakimi zgłasza się pacjent, długość okresu ich występowania, choroby przewlekłe lub inne choroby, na jakie obecnie cierpi pacjent, a także informacja o tym, czy i jakie okulary lub soczewki stosował lub stosuje pacjent.

Warto również zebrać i pokazać lekarzowi dotychczasowe wyniki badań okulistycznych, recepty na okulary i noszone przez niego okulary lub soczewki. Przed badaniem w naszej przychodni okulistycznej w Bydgoszczy zalecamy usunięcie makijażu oczu lub przynajmniej zastosowanie jego wersji minimalistycznej. Dla ochrony oczu po badaniu zaleca się zabranie ze sobą okularów przeciwsłonecznych. Mogą przydać się na przykład po zaaplikowaniu kropel rozszerzających źrenice.

W zależności od subiektywnego odczucia dyskomfortu oczu po zabiegu należy również przygotować się na konieczność rezygnacji z kierowania samochodem lub wykonywania zadań wymagających skupienia wzroku w dniu badania. Umawiając się na prywatne badanie do okulisty w Bydgoszczy w Omega Medical Center, można liczyć na fachową opiekę i celną diagnozę.

Przychodnia okulistyczna Bydgoszcz - sprawdź jak przebiega wizyta u okulisty!

Jak przebiega wizyta u okulisty w naszej prywatnej klinice w Bydgoszczy?

Wizyta u lekarza okulisty składa się z kilku etapów. Każdą wizytę rozpoczyna wywiad lekarski, w którego trakcie lekarz specjalista pozyskuje od pacjenta najważniejsze informacje dotyczące jego objawów, dotychczasowych diagnoz czy okularów lub soczewek, które stosuje.

Następnie lekarz wykonuje szereg badań pozwalających na dokonanie diagnozy, po czym, w razie wystąpienia takiej potrzeby, dobiera pacjentowi nowe szkła. Jeśli jest taka konieczność, wizyta może zakończyć się wypisaniem recepty na nowe szkła lub leki oraz wstępnym ustaleniem terminu kolejnej wizyty. Omega Medical Center to przychodnia okulistyczna w Bydgoszczy, która przeprowadza pacjenta przez cały proces badania od wstępnego rozpoznania problemu, po postawienie diagnozy, aż do ustalenia rozwiązań i podjęcia działań.

Okulista Bydgoszcz prywatnie - dlaczego warto umówić się na wizytę u lekarza w Omega Medical Center w Bydgoszczy?

Aby pozyskać kompleksową i profesjonalną opiekę okulistyczną w Bydgoszczy, warto zdecydować się na usługi zaufanej prywatnej kliniki medycyny. W Omega Medical Center oferujemy szerokie spektrum badań przeprowadzanych przez wysoko wykwalifikowanych lekarzy i specjalistów bez konieczności oczekiwania na wizytę w niekończących się kolejkach.

Najważniejsze powody, dla których warto konsultować dolegliwości narządu wzroku właśnie u nas to:


Umów się na wizytę okulistyczną w prywatnej przychodni okulistycznej w Bydgoszczy, która zapewni Ci kompleksową opiekę i komplet niezbędnych badań.

Doświadczona kadra, profesjonalna obsługa klienta, kompleksowa oferta nowoczesnych badań i bezpieczeństwo naszych pacjentów – to tylko niektóre powody, dla których warto skorzystać z usług naszej kliniki. Dowiedz się więcej na temat dostępnych terminów wizyt i umów się na konsultację i fachowe badanie okulistyczne w prywatnej klinice Omega Medical Clinic w Bydgoszczy.Powrót

Kontakt

Omega Medical Clinics sp. z o.o.

ul. Ks. Z. Trybowskiego 14
85-796 Bydgoszcz
NIP: 554-293-47-53
REGON: 363564224
KRS: 0000598541

Nr konta(mBank):
70 1140 2004 0000 3902 7614 2821

Rejestracja:

Pacjent NFZ
Pacjent komercyjny/prywatny

tel: 52 551 16 61
tel: 663 684 696
mail: rejestracja@omegamc.pl

Pon-Pt 7:30-19:00

Rejestracja:

Ginekologia estetyczna
Medycyna estetyczna

tel: 52 506 58 76
mail: estetica@omegamc.pl

Pon-Pt 8:00-18:00

Jak dojechać?