Rejestracja
rejestracja@omegamc.pl

Klinika medycyny estetycznej - Bydgoszcz

Medycyna estetyczna stanowi coraz chętniej wybierane rozwiązanie problemu starzejącej się skóry. Dostępne usługi pozwalają posiąść szereg korzyści, takich jak bardziej napięta, jędrna i nawilżona skóra, wygładzone zmarszczki i bruzdy, podniesione powieki i owal twarzy czy jej bardziej wyrównane rysy. Efektem jest wzrost atrakcyjności i możliwość zachowania cennej młodości na dłużej.

Aby cieszyć się jak najlepszymi efektami zabiegów, warto wybrać właściwe miejsce spośród wielu klinik oferujących podobne usługi. Takim miejscem jest klinika medycyny estetycznej Omega Medical Clinics. Zapewniamy wysoki standard naszych usług obejmujący kompleksowe badania diagnostyczne, szeroki wybór zabiegów, wysoki poziom troski o bezpieczeństwo naszych pacjentów oraz efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.

Sprawdź naszą ofertę i skorzystaj z usług specjalistów z bydgoskiej kliniki Omega Medical Clinic, by zatrzymać młodość na dłużej.

dr n.med. Ilona Miśkowiec

specjalista chorób wewnętrznych i nefrologii, lekarz medycyny estetycznej

czwartek 10.00 - 15.00

 

lek.med. Urszula Szemelowska - Grzesińska

lekarz medycyny estetycznej

sobota 11.00 - 16.00

Klinika medycyny estetycznej - Bydgoszcz - Czym jest medycyna estetyczna?

Medycyna estetyczna stanowi prężnie rozwijającą się gałąź medycyny. Obejmuje działania, których celem jest profilaktyka starzenia oraz rekonstrukcja stanu skóry. W zakres działań medycyny estetycznej wchodzą zabiegi nieinwazyjne i mało inwazyjne, a także ordynacja przepisanych przez lekarza leków. Nadrzędnym ich celem jest poprawa jakości życia pacjentów poprzez zwiększenie ich atrakcyjności fizycznej.

Klinika medycyny estetycznej Bydgoszcz - sprawdź jakie efekty daje medycyna estetyczna!

Jakie efekty daje medycyna estetyczna?

Medycyna estetyczna pozwala uzyskać młodszy i bardziej atrakcyjny wygląd skóry twarzy, szyi i innych partii ciała, na przykład tych narażonych na miejscowe otłuszczenie. Efekty zabiegów obejmują podtrzymanie lub przywrócenie młodego i jędrnego wyglądu skóry.

Do najważniejszych efektów medycyny estetycznej należą:

Klinika medycyny estetycznej  - Jakie są wskazania do zabiegów?

Zabiegi medycyny estetycznej adresowane są do osób borykających się z problemem starzenia się skóry. Wskazania do zabiegów to zarówno pierwsze oznaki tego procesu, jak i bardziej zaawansowane zmiany.

Najważniejsze wskazania od poddania się zabiegom medycyny estetycznej to:

Klinika medycyny estetycznej Bydgoszcz - sprawdź jakie są przeciwskazania.

Jakie są przeciwwskazania do poddania się zabiegom medycyny estetycznej?

Istnieje kilka przeciwwskazań do poddania się zabiegom medycyny estetycznej. Określa się je na podstawie wywiadu z pacjentem i wyników badań lekarskich, a ich wykluczenie jest konieczne do rozpoczęcia zabiegu i niezwykle istotne z punktu widzenia zdrowia i bezpieczeństwa pacjenta.

Najważniejsze przeciwwskazania do wykonania zabiegów medycyny estetycznej to:

Klinika medycyny estetycznej Bydgoszcz - sprawdź jak się przygotować do zabiegu!

Jak przygotować się do zabiegu medycyny estetycznej w klinice Omega Estetica?

Decydując się na poprawę urody w naszej klinice, warto zarezerwować nieco czasu na przygotowanie się do niego oraz na sam zabieg. Zalecamy również skorzystać z kilku poniższych wskazówek.

Przed zabiegiem należy zrealizować następujące czynności:

Zalecenia po zabiegach medycyny estetycznej

Zalecenia pozabiegowe mogą różnić się w zależności od rodzaju zabiegu i miejsca, na którym był wykonywany. Ogólnie zasady sprowadzają się do stosowania odpowiedniej higieny, delikatnego traktowania poddanych zabiegowi okolic oraz unikania gwałtownych ruchów czy spożywania używek.

Oto najważniejsze zalecenia dla pacjentów po zabiegach medycyny estetycznej:

Jak długo utrzymują się efekty zabiegów wykonanych w naszej klinice medycyny estetycznej w Bydgoszczy?

Czas, przez który utrzymują się efekty zabiegów medycyny estetycznej zależy od wielu czynników. Należą do nich między innymi rodzaj zabiegu, wyjściowa kondycja skóry, wiek pacjenta oraz liczba i częstotliwość powtórzeń zabiegu. Dla przykładu, efekty wypełniania zmarszczek i bruzd kwasem hialuronowym mogą utrzymywać się od 8 do nawet 12 miesięcy, jednak ważne jest, aby w przypadku głębszych zmarszczek zaplanować sobie serię zabiegów w odpowiednich odstępach czasu. Wówczas efekt wzmacnia się z każdym kolejnym zabiegiem i trwa dłużej.

Dlaczego warto zdecydować się na zabiegi medycyny estetycznej w Omega Medical Clinics

Wybierając klinikę medycyny estetycznej należy upewnić się, że powierzamy nasze zdrowie i wygląd godnym zaufania specjalistom. W Omega Medical Clinics gwarantujemy, że zajmie się Tobą profesjonalna, kompetentna i odpowiedzialna kadra, która zadba o Twoje bezpieczeństwo, komfort i jak najlepsze efekty zabiegów.

Najważniejsze powody, dla których warto skorzystać z naszej oferty to:

Postaw na swoje piękno i bezpieczeństwo – skorzystaj z usług profesjonalnej kliniki medycyny estetycznej w Bydgoszczy

Zadbaj o swoje piękno i bezpieczeństwo jednocześnie. Wybierz klinikę, która zapewnia wysoki poziom higieny, bezpieczeństwa i skuteczności naszych zabiegów, a także pełną ochronę danych pacjentów. Skorzystaj z naszej bogatej oferty zabiegów, które pozwolą Ci dłużej cieszyć się pięknym, młodszym i bardziej promiennym wyglądem.Powrót

Kontakt

Omega Medical Clinics sp. z o.o.

ul. Ks. Z. Trybowskiego 14
85-796 Bydgoszcz
NIP: 554-293-47-53
REGON: 363564224
KRS: 0000598541

Nr konta(mBank):
70 1140 2004 0000 3902 7614 2821

Rejestracja:

Pacjent NFZ
Pacjent komercyjny/prywatny

tel: 52 551 16 61
tel: 663 684 696
mail: rejestracja@omegamc.pl

Pon-Pt 7:30-19:00

Rejestracja:

Ginekologia estetyczna
Medycyna estetyczna

tel: 52 506 58 76
mail: estetica@omegamc.pl

Pon-Pt 8:00-18:00

Jak dojechać?