Rejestracja
rejestracja@omegamc.pl

Ginekolog prywatnie - Bydgoszcz

W OMEGA Medical Clinics przyjmują prywatni ginekolodzy w Bydgoszczy (doktor n. medycznych i lekarze medycyny, specjaliści ginekologii i położnictwa). Zakres oferty obejmuje kompleksową profilaktykę, diagnostykę i leczenie chorób kobiecych (w tym m.in. zabiegi kriochirurgii nadżerki, kłykcin kończystych sromu oraz krwawień czynnościowych macicy), dobór najlepszych metod antykoncepcji, leczenie niepłodności oraz prowadzenie ciąży.

Gabinety wyposażone są w sprzęt pozwalający prywatnie wykonywać na miejscu szeroki wachlarz podstawowych i specjalistycznych badań ginekologicznych – m.in. USG ciąży, piersi, USG przesiewowe między 11 a 13 tygodniem, USG transwaginalne czy USG transrektalne. Doświadczeni lekarze ginekolodzy pomagają Pacjentkom zachować zdrowie, szybko wykryć nieprawidłowości i wybrać najskuteczniejsze metody leczenia chorób kobiecych.

dr n. med. Karolina Waleśkiewicz-Ogórek

specjalista ginekologii i położnictwa

specjalista ginekologii estetycznej

czwartek 11.00 - 17.00

 

lek. med. Sawa Wiśniewska-Cymbaluk

w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa

poniedziałek 15.00 - 19.00

piątek 15.00 - 19.00

 

lek. med. Anna Drabik-Kruczkowska

w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa

wtorek 15:30 - 19:00

środa 15:30 - 19.00

 

lek. med. Piotr Bernard

specjalista ginekolog-położnik

wtorek 09:00 - 13:00

 

lek. med. Jacek Porada

specjalista ginekolog-położnik

specjalista ginekologii estetycznej

specjalista medycyny estetycznej

poniedziałek 12.00 -17.30

czwartek 10.00 - 13.00

sobota 10.00 - 14.00 

 

lek. med. Jolanta Klonowska 

w trakcie specjalizacji z ginekologii i położnictwa

wtorek 15.00 - 20.00

 

dr n. med. Marek Hęsiak

specjalista ginekolog-położnik

środa 9.00 - 12.00

 

Ginekolog prywatnie Bydgoszcz – czym się zajmujemy?

Lekarz ginekolog zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chorób żeńskich narządów płciowych. Ten specjalista medycyny pomaga kobietom w każdym wieku – od dzieci (jedną ze specjalizacji jest ginekologia dziecięca) aż do wieku dojrzałego. Ginekolodzy nabywają również wiedzę z zakresu położnictwa, dlatego każdy lekarz o tej specjalizacji może prowadzić ciążę, odebrać poród oraz zapewnić opiekę nad noworodkiem i jego mamą po porodzie (w czasie połogu).

Ginekolog prywatnie Bydgoszcz - sprawdź z jakimi objawami się udać!

Ginekolog prywatnie Bydgoszcz - Z jakimi objawami udać się do ginekologa?

Wizytę u ginekologa należy umówić, gdy:

Do ginekologa należy udać się również, gdy podejrzewamy ciążę. Lekarz wykona badanie i oceni, w którym tygodniu jest ciąża, wykluczy ewentualne zagrożenia i otoczy przyszłą mamę fachową opieką.

Ginekolog prywatnie Bydgoszcz - sprawdź jakie badania wykonujemy!

Jakie badania wykonuje ginekolog?

W OMEGA Medical Clinics prywatny ginekolog wykonuje szereg podstawowych oraz specjalistycznych badań:

W gabinecie wykonywane są również testy na ojcostwo oraz diagnozy przyczyny niepłodności.

Ginekolog prywatnie Bydgoszcz - sprawdź jakie badania zleca ginekolog.

Jakie badania zleca ginekolog?

Podczas wizyty ginekologicznej specjalista często zleca szereg dodatkowych badań. Mają one na celu poznanie stanu zdrowia organizmu, dokładniejszą diagnostykę dolegliwości i prawidłowy dobór leczenia.

Ginekolog może zlecić:

Ginekolog prywatnie Bydgoszcz - sprawdź jak przygotować się do wizyty!

Jak przygotować się do wizyty?

Co około 6-12 miesięcy warto umówić wizytę kontrolną u ginekologa. Do lekarza najlepiej udać się w czasie 10 pierwszych dni po zakończeniu ostatniej miesiączki. Badanie podczas menstruacji wykonuje się w wyjątkowych sytuacjach (wtedy nie można pobrać np. wymazu do cytologii). W czasie miesiączki zakłada się i wyjmuje spiralę domaciczną.

Na 2-3 dni przed wizytą, należy zrezygnować z leków w globulkach oraz środków dopochwowych, aby próbki wydzieliny nie były zniekształcone przez przyjmowane farmaceutyki. Przez 2 doby poprzedzające badanie ginekologiczne najlepiej zrezygnować również ze współżycia. W dniu wizyty w gabinecie należy zadbać o wypróżnienie pęcherza oraz podmycie się jedynie z wierzchu. Wypłukanie wydzieliny z pochwy, użycie dezodorantów czy pudrów do higieny intymnej nie jest wskazane, ponieważ zaburzy to naturalną florę bakteryjną i wymaz z pochwy może być niemiarodajny. Gdy wykonywane będzie USG powłok brzusznych, minimum godzinę przed badaniem należy wypić około litra wody.

Przed wizytą u ginekologa, warto przygotować odpowiedzi na podstawowe pytania zadawane przez specjalistę. Dzięki temu wizyta przebiegnie szybciej i sprawniej.

Lekarz może zapytać:

Odpowiedzi na pytania znajdą się w Twojej dokumentacji medycznej, dlatego podczas kolejnych wizyt w tym samym gabinecie możesz wspomnieć jedynie o nowych niepokojących Cię objawach czy lekach, które zaczęłaś przyjmować.

Jak przebiega wizyta u ginekologa?

Pierwszym etapem wizyty u ginekologa jest wywiad lekarski. Specjalista zadaje podstawowe pytania na temat miesiączki, współżycia i planowania ciąży, chorób przewlekłych, przebytych zabiegów, chorób w rodzinie, ostatnich badań. Na podstawie zdobytych informacji, ginekolog decyduje jakie badania będą potrzebne podczas wizyty.

Podstawowym badaniem jest badanie na fotelu ginekologicznym, wykonywane za pomocą plastikowego wziernika. Lekarz delikatnie wsuwa wziernik do pochwy i powoli go rozwiera, co pozwala uwidocznić tarczę i szyjkę macicy. Podczas badania (za pomocą szczoteczki) pobiera się próbkę materiału do cytologii. Po wyciągnięciu wziernika, Pacjentka badana jest tzw. badaniem zestawionym. Jedną ręką lekarz dotyka szyjki macicy, a drugą dłonią bada powłoki brzuszne. To pozwala ocenić położenie, wielkość i ruchomość macicy oraz ewentualnie bolesność macicy lub jajników. Kolejnym etapem jest badanie piersi (obecnie ginekolodzy często kierują na USG piersi).

Ginekolog może wykonać także USG przezpochwowe, aby dokładnie ocenić stan narządów rodnych i wykryć ewentualne nieprawidłowości. U kobiet w ciąży podczas wizyty wykonuje się badania prenatalne (USG brzucha, biopsję kosmówki, amniopunkcję).

Ostatnim etapem wizyty jest poinformowanie Pacjentki o wynikach badań, wydanie jej zaleceń, recept i ewentualnie dalszych skierowań (na dodatkowe badania lub zabiegi).

Prywatny ginekolog – Bydgoszcz – dlaczego Omega Medical Clinics?

W Omega Medical Clinics prywatnie przyjmują wykwalifikowani specjaliści z zakresu ginekologii i położnictwa. Prywatni ginekolodzy (Bydgoszcz) z kliniki zapewniają fachową opiekę Pacjentkom w każdym wieku. Specjaliści leczą wszystkie choroby narządów kobiecych, przygotowują do macierzyństwa oraz prowadzą ciążę.

Prywatny ginekolog w Bydgoszczy z kliniki leczy m.in.:

W OMEGA Medical Clinics ginekolog w Bydgoszczy wykonuje szczepienia przeciwko HPV, zakłada i usuwa wkładki wewnątrzmaciczne. Specjaliści przeprowadzają tutaj również zabiegi kriochirurgiczne (kriochirurgia nadżerki, kłykcin kończystych sromu oraz krwawień czynnościowych macicy).

Nowoczesny sprzęt pozwala przeprowadzać w gabinetach szereg specjalistycznych badań (m.in. USG). Personel skupia się na zadbaniu o komfort i bezpieczeństwo każdej Pacjentki, dzięki czemu wizyta przebiega sprawnie i bezstresowo.

 Powrót

Kontakt

Omega Medical Clinics sp. z o.o.

ul. Ks. Z. Trybowskiego 14
85-796 Bydgoszcz
NIP: 554-293-47-53
REGON: 363564224
KRS: 0000598541

Nr konta(mBank):
70 1140 2004 0000 3902 7614 2821

Rejestracja:

Pacjent NFZ
Pacjent komercyjny/prywatny

tel: 52 551 16 61
tel: 663 684 696
mail: rejestracja@omegamc.pl

Pon-Pt 7:30-19:00

Rejestracja:

Ginekologia estetyczna
Medycyna estetyczna

tel: 52 506 58 76
mail: estetica@omegamc.pl

Pon-Pt 8:00-18:00

Jak dojechać?